Sprzęt Medyczny Euro-Medical

Sprzęt i aparatura medycznaELMEDICA                       "Ludzkie zdrowie- nasza pasja..." 

Sprzęt Medyczny oferowany przez firmę Euro-Medical


Sprzęt Medyczny


 

Jesteśmy w stanie pozyskać szeroką gamę produktów od wiodących producentów w Wielkiej Brytanii. To zaufanie i związek powoduje, że przychodnie i organizacje opieki podstawowej wybierają ELMEDICA, aby zapewnić im sprzęt medyczny i wyposażenie medyczne.

 

Mamy siedzibę w Milówce, który jest bardzo blisko Aglomeracji Śląskiej z łatwym dostępem do autostrad i dworców kolejowych. Ta doskonała lokalizacja w Wielkiej Brytanii zapewnia nam sprawne przesyłanie towarów. Mamy niewielki zespół, który ściśle ze sobą współpracuje, aby zapewnić doskonałą obsługę posprzedażną i upewnienie się, że otrzymasz towar medyczny na czas.

 

Jako wiodący dostawca materiałów medycznych w Wielkiej Brytanii jesteśmy w stanie negocjować z naszymi dostawcami niesamowite ceny. Jest to obietnica, którą zamierzamy zapewnić naszym klientom końcowym za każdym razem ... Dobre ceny, produkty wysokiej jakości i doskonała obsługa.

 

Mamy tu świetny zespół ds. Sprzedaży i jeśli jest coś, czego potrzebujesz pomocy lub możesz poprosić o wycenę, nie wahaj się zadzwonić.

Łóżka szpitalne
szafki przyłóżkowe szpitalne
wózek do przewożenia chorych
fotel ginekologiczny
łóżko porodowe
wózek anestezjologiczny
stoły operacyjne
lampy operacyjne
laryngoskopy
wózki inwalidzkie
szafy lekarskie
zestaw prób wysiłkowych
czujniki SPo2
fotel do dializ

 

Aparatura Medyczna

 
Zamawianie
Możesz zamówić produkty z naszej strony internetowej, zamawiając on-line lub dzwoniąc pod numer 0800 804 6447.
Nie możemy przyjąć żadnych zamówień na spersonalizowane produkty przez telefon. Wszystkie zamówienia na przedmioty wymagające grawerowania laserowego muszą być umieszczone w Internecie przy użyciu wygrawerowanego pola tekstowego dla poszczególnych przedmiotów.
Wszystkie zamówienia złożone przed 16:30 od poniedziałku do piątku będą przetwarzane tego samego dnia i wysłane przez kuriera Royal Mail lub Interlink. W przypadku zamówień złożonych za pośrednictwem śledzenia strony internetowej dane zostaną automatycznie wysłane po wysłaniu na adres e-mail podany w zamówieniu. Zamówienia nie są przetwarzane przez weekend.
Usługa Royal Mail First Class i usługi transportu ekonomicznego są nieśledzone i jako takie nie będziemy w stanie dostarczyć informacji o śledzeniu.
Śledzenie zamówień międzynarodowych jest dostępne na życzenie. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz informacji o śledzeniu zamówienia złożonego poza Wielką Brytanią.
Jeśli zamówienie przekracza nasze maksymalne parametry dla przesyłki Royal Mail (pojedyncza paczka do 5 kg lub większa niż 600 mm x 400 mm x 400 mm), zastrzegamy sobie prawo do zmiany kuriera na odpowiednią usługę dla całej przesyłki, w tej sytuacji będziemy dołożyć wszelkich starań, aby poinformować Cię o zmianie wyznaczonego kuriera. W pewnych okolicznościach może być nadal konieczna zmiana żądanego kuriera na bardziej odpowiednią usługę dla zakupionego towaru, może to być spowodowane dużą ilością lub wartością zakupionych przedmiotów. W tej sytuacji Medisave dołoży wszelkich starań, aby poinformować Cię o zmianie i uzasadnieniu poprawki.

Medisave UK LTD nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek różnice między obrazem na stronie internetowej a faktycznym wyglądem produktu.

Dążąc do tego, aby zakupy online były bezpieczne, Twoje dane dotyczące kredytu / debetu będą szyfrowane, aby zminimalizować możliwość, że ktoś będzie mógł odczytać Twoje dane, ponieważ są one wysyłane do nas przez Internet.
Jeśli zamówienie zostanie częściowo wysłane (tj. Wymagana jest więcej niż jedna dostawa), zapłacisz tylko jedną opłatę za dostawę.
Zastrzegamy sobie prawo do żądania płatności przelewem bankowym w sytuacjach, gdy nie można ustalić pełnych meczów na adresach rozliczeniowych.

kardiomonitor
pulsoksymetr
aparat ekg
ssaki medyczne
aparat ktg
aparat usg
respirator
pompy infuzyjne
holtery ciśnienia
aparat rtg
defibrylator
autoklaw
spirometr
aparat do znieczulania
koncentrator tlenu
kabina audiometryczna ciszy